Send

Kas ir neizšķirts tenisā?

Kāpēc komplektā tiek spēlēts neizšķirts?

Cik punkti nepieciešami, lai uzvarētu neizšķirtu?

Tie-break (tie-break) - tā ir papildu spēle, kas palīdz noteikt uzvarētāju komplektā, ja katrs no tenisistiem uzvarēja sešās spēlēs.

Kaklasaites pārtraukums dažreiz tiek saukts par “šāvienu”. Daudzi uzskata, ka izšķirošā spēle ir līdzīga loterijai vai futbola soda sitieniem, jo ​​katras bumbiņas cena ievērojami palielinās.

Rezultāts neizšķirts tiek saglabāts parastajās dabisko skaitļu sērijās (1,2,3 utt.) Lai uzvarētu papildu spēlē, jums jāuzvar septiņi neizšķirti. Šajā gadījumā pretiniekam jāatrodas vismaz par diviem punktiem (7-5, 0-7). Ja punktu starpība ir mazāka, tad spēle turpinās, līdz kāds no sportistiem var sniegt vēlamo priekšrocību (10-8, 9-11).

Sākums:
07.28 21:00 (Maskavas laiks)

Vīriešu tenisa turnīrā, kas aprīļa beigās notiek Bukarestē.

WTA sērijas turnīrs Tokijā notiek septembra beigās. Turnīrs parādījās 1984. gadā, desmit gadu laikā.

Spēles laikā tenisisti izmanto veselu dažādu insultu arsenālu. Spēlētāja panākumi daudzos veidos.

Fināla ATP turnīrā apkopota sezona vīriešu tenisā. Nē šajā konkursā.

Kāds ir tenisa “šāvienu komplekts”? Cik spēles jums jāuzvar, lai uzvarētu šāvienu komplektu? Kā saprast.

Kāda ir tenisa mini pauze? Kā saprast terminu "mini-break" tenisā? Ko nozīmē izteiciens?

Kas ir “pēdu noklusējums” tenisā? Kā saprast tenisa terminu “pēdas noklusējums”? Kādos gadījumos tiesnesis c.

Kurš tenisā sauc "vecākais"? Kurā vecumā tenisists valkā “vecākā” titulu? Kā saprast tenisu.

Pastāvīgi palielinoties to vietņu skaitam, kuras režīmā nodrošina iespēju sporta derībām.

Tagad internetā ir daudz vietņu, kas pārdod prognozes ar augstu cenu līmeni.

Sporta derības piesaista cilvēkus visā pasaulē. Interneta attīstība ir ievērojami vienkāršojusi spēles procesu.

Katram bukmeikeru spēlētājam ir jāsaprot, ka vairāk tiek maksāts par lielām likmēm un laimestu.

Kā bukmeikeros aprēķināt Ф2 (+0,25)? Cik izdevīgi derēt uz Ф2 (+0.25), kādi aprēķini būtu jāveic.

Kā saprast ITB2 (0.5) sporta derībās? Kā izmantot ITB2 (0.5) sporta prognozēs? Kas ir ITB2 (0.5) c.

Kādas ir F1 (+1.75) aprēķināšanas iezīmes? Kā saprast F1 (+1.75) bukmeikeros? F1 (+1,75) - tā ir likme saimniekiem ar handikapu.

Kas ir TM (0.5)? Kā saprast apzīmējumu rindā TM (0.5)? Vai ir izdevīgi veikt likmes uz TM (0.5)? TM (0,5) ir likme uz Total.

AHL (latīņu valodā AHL transkripcija) ir otra nozīmīgākā profesionālā līga ASV un Kanādā.

Var bezgalīgi ilgi teikt, ka dalība ir svarīgāka par uzvaru, bet tā ir pareizā sasniegšana.

Gada laikā ATP un WTA rīko daudz dažādu sacensību. Tas ir atkarīgs no turnīra līmeņa.

Volejbolista piespēle ir izšķiroša. Viņš kontrolē mača tempu, rada.

Kaklasaites pārtraukuma stratēģija tenisā

Pēc “Australian Open” spēles starp Fabio Fognini un Pablo Carreno Busta piemēru mēs analizēsim “tie-break” likmi tenisā. Šeit birojs piedāvā koeficientu 1,69, ka jebkurā spēlē sanāksmē būs neizšķirts. Attiecīgi likme tiks aprēķināta kā uzvarētāja, tiklīdz pretinieki kādā no setiem sasniegs rezultātu 6: 6.

Rezultāta neizšķirts mačā ir atkarīgs no tā, cik labi tenisisti rīkojas laukumā, kā arī no tā, cik lielā mērā spēle tiek aizvadīta. Uz cietas un zāles spēcīgs solis ir izšķirošs, jo tur kaklasaites pārtraukumi ir ļoti izplatīti. Arī derības par pārtraukumiem ir svarīgas mačos, kuros piedalās spēlētāji ar jaudīgu servi, kuru ir grūti pieņemt pat labākajiem planētas tenisistiem. Tas ir, piemēram, amerikānis Džons Isners vai horvāts Ivo Karlovičs. Garie, spēcīgie tenisisti parasti izmanto fizioloģijas priekšrocības un mēģina rallijā izmantot iniciatīvu jau no paša sākuma, izpildot dūzīti vai pabeidzot ralliju ar 2-3 sitieniem.

Lai arī mūsu gadījumā Fognini un Carregno-Bust nav no tiem, kuri ir slaveni ar savu spēcīgo servi, mača Grand Slam turnīra laikā varbūtība redzēt izrāvienu ir ļoti liela (no 3 līdz 5 setiem). Ja šie paši sportisti tiktos regulārā ATP turnīrā, kur uzvarētājam jāuzvar 2 spēles, neizšķirts rezultāts būtu ievērojami lielāks.

Kaklasaites pārtraukšanas stratēģija volejbolā

Volejbolā neizšķirts ir atsevišķs komplekts, kas tiek spēlēts līdz 25, bet līdz 15 punktiem. Kaklasaites pārtraukums ir iespējams vienīgajā gadījumā - ja komandas ir uzvarējušas 2 setus. Parasti nominālais neizšķirts volejbolā tiek uzskatīts nevis par komplekta daļu, bet par atsevišķu ballīti, atšķirībā no tenisa vienspēlēs, kur neizšķirts notiek kā izšķiroša spēle, tas ir, par komplekta daļu.

Tāpēc likme par neizšķirtu volejbolā tiek uzrādīta visā tirgū. Precīzāk, šī ir likme par TB 4.5 par komplektiem. To varam redzēt, piemēram, Itālijas čempionāta mačā starp komandām “Monza” un “Padova”. Šeit uz TB 4.5 komplektos dod 2,77, bet uz TM 4.5 - 1,43. Pirmais variants kritīs, ja mačs beigsies ar rezultātu 3: 2 par labu kādai no komandām, bet otrais - ja uzvarētājs uzvar 3 vai 4 setos.

Runājot par derību stratēģiju par kaklasaites pārtraukumu volejbolā, izredzes uz 5 spēlēm mačā parasti ir augstas, kuras varat izmantot, drosmīgi izdarot likmes par šo iespēju, piedaloties jebkurai komandai un izmantojot, piemēram, “pieķeršanās” taktiku. Plusā agrāk vai vēlāk jūs neizbēgami pametīsit.

Kaklasaites pārtraukuma stratēģija badmintonā

Badmintonā neizšķirts ir situācija setā, kad pretinieki katrs guva 20 punktus. Atgādiniet, ka badmintonā tiek spēlēts komplekts, līdz kāds no sportistiem iegūst 21 punktu. Gadījumā, ja abi pretinieki ieguva 20 punktus katrs, viņiem jāspēlē “vairāk vai mazāk” ar atšķirību 2 punkti.

Likmes par kaklasaites pārtraukumu badmintonā visbiežāk tiek piedāvātas kā izvēles iespēja visā tirgū. Precīzāk, bukmeikeris piedāvā komplektā ielikt vairāk nekā 39,5 punktus. Tas automātiski nozīmē, ka, lai ievadītu likmi, sportistiem ir jāuzvar 20 punkti katram. Parasti šādas iespējas ir vērts noķert tiešraidē.

Iepriekš, ja birojs sniedz sarakstu ar vienu komplektu, varat izvēlēties opciju "Papildu punkti komplektā - jā". Tas ir tas pats, kas neizšķirts. Likme nozīmē vairāk nekā 40 punktu klātbūtni komplektā, lai noteiktu uzvarētāju. Piemēram, mačā starp Van Ho Sonu un Darrenu Lū Malaizijas "Masters" ietvaros tiek ierosināts papildu koeficients 8 par papildu punktu klātbūtni (neizšķirti pārtraukumi) pirmajā setā, bet 1.08 nebūs pieejams.

Tie-break derību stratēģija badmintonā drīzāk prasa matemātisku pieeju, nevis balstās uz analīzi. Teorētiski jebkurš sportists jebkurā spēlē var spēlēt neizšķirti. Tātad šī pati “pieķeršanās” šajā tirgū būs piemērota.

Super izrāviens tenisā

Tenisā bieži sastopams “super kaklasaites pārtraukuma” jēdziens. Ir svarīgi, cik punktus viņš iet. Atšķirībā no standarta, kas ilgst līdz 7 punktiem, "Champion tie-break" ilgst līdz 10.

• Uzvarētāja priekšrocībai jābūt vismaz 2 punktiem.
  • Ja tas netika sasniegts, kad rezultāts sasniedza 9: 9, tad spēle tiek spēlēta līdz beigām.

Junioru vai veterānu sacensībās izšķirošo setu bieži aizstāj super kaklasaites pārtraukums.

Garākais tenisa pārtraukums

Rekordizētais neizšķirts pārtraukums notika 2013. gada janvārī, kad iepriekš mazpazīstamie spēlētāji B. Ballere un G. Cuillard rīkoja septiņdesmit izložu spēli. Rezultāts bija 36:34. Tā kā turnīrs bija mazs, nav augstas kvalitātes video. Abi spēlētāji ir Monako pārstāvji.

Tāpēc sporta vidē klīst baumas, ka sportisti vienojās par līdzīgu spēles gaitu, iet uz leju tenisa vēsturē.

Noskatieties video: The Great Gildersleeve: Minding the Baby Birdie Quits Serviceman for Thanksgiving (Maijs 2020).